loader

Respirátory FFP2 české výroby ve 13 barvách

  • Home
  • Respirátory FFP2 české výroby ve 13 barvách

Respirátory FFP2 české výroby ve 13 barvách

Česká firma Good Mask není závislá na dodávkách materiálů ze zahraničí a díky 4 plně automatizovaným linkám od tchajwanské společnosti Autoland vyrábí až milion FFP2 respirátorů denně. Respirátory FFP2 Good Mask vyráběné z českých materiálů na výrobní lince v České republice splňují více než 95% filtrační účinnost.

Barevný respirátor Good Mask FFP2 chrání před bakteriemi, viry, kapénkami i prachem, přizpůsobí se každému obličeji a obsahuje dvě aktivní filtrační vrstvy. Díky rozšířené nosní výztuži lépe těsní a prodyšný materiál, který zaručuje snadnější dýchání, by měl být příjemný i na citlivé pokožce.

Český FFP2 respirátor Good Mask k dostání ve 13 barvách

Firma Good Mask vyrábí kromě klasického bílého FFP2 respirátoru také různé barevné varianty. K dostání je celkově 13 barevných provedení:

Good Mask respirátor FFP2 je certifikovaný výrobek

Výzkumný ústav bezpečnosti práce udělil respirátorům Good Mask GM2 FFP2 certifikát dne 4. června 2020, podle kterého jsou tyto ochranné prostředky vyrobeny v souladu se základními požadavky EU na ochranu zdraví a bezpečnost.

Respirátory zároveň splňují evropské normy filtrační účinnosti pro typ FFP2, a to nejméně 95 %.

FFP2 Good Mask respirátory splňují aktuální požadavky vlády

Povinné nošení respirátorů FFP2 nebo KN95 je v České republice povinné od čtvrtka 25. února 2021, a to jak v obchodech, provozovnách služeb, ve zdravotnických zařízeních, veřejné dopravě i na nástupištích, ale také v motorových vozidlech, pokud v nich necestují osoby z jedné domácnosti.

Český respirátor FFP2 Good Mask vyhovuje současným vládním nařízením týkajících se povinného nošení respirátorů, neboť má celkovou účinnost ochrany nejméně 95 %.