loader

České barevné respirátory Good Mask

  • Home
  • České barevné respirátory Good Mask

České barevné respirátory Good Mask

Firma Good Mask vyrábí FFP2 respirátory ve 13 barevných provedeních. Zakoupíte jak klasický bílý Good Mask FFP2 respirátor, tak černý, béžový, žlutý, oranžový, červený, růžový, ale i světle a tmavě zelený, světle modrý, tmavě modrý, zdravotnický modrý a tyrkysový.

Respirátor FFP2 Good Mask splňuje více než 95% filtrační účinnost, zabraňuje přístupu virům, bakteriím, kapénkám i prachu, padne každému obličeji a neměl by vadit ani citlivé pokožce. Dvě aktivní filtrační vrstvy poskytují nadstandardní ochranu a ultratenký prodyšný materiál zajišťuje snadnější dýchání.

České certifikované respirátory FFP2 Good Mask

Firma Good Mask vyrábí certifikované respirátory FFP2 z českých materiálů na výrobních linkách v České republice. Čtyři plně automatizované linky od tchajwanské společnosti Autoland dokážou vyrobit až milion respirátorů FFP2 denně. Firma není závislá na dodávkách materiálů ze zahraničí, například filtrační materiál meltblown byl vyvinut ve spolupráci s Technickou Univerzitou v Liberci.

Všechny české FFP2 respirátory Good Mask jsou vyrobeny v souladu se základními požadavky Evropské unie na bezpečnost a ochranu zdraví a zároveň splňují evropské normy 95% filtrační účinnosti pro typ FFP2. Certifikát respirátorům FFP2 Good Mask GM2 udělil výzkumný ústav bezpečnosti práce dne 4. června 2020. Tento ústav je jediným orgánem České republiky s touto pravomocí.

Barevný respirátor FFP2 Good Mask vyhovuje aktuálním vládním opatřením týkajících se povinného nošení respirátorů od čtvrtka 25. února 2021 v obchodech, provozovnách služeb, ve zdravotnických zařízeních, v MHD i na nástupištích a pokud v motorových vozidlech necestují osoby z jedné domácnosti, tak i v nich.